Jesteś tutaj
Strona domowa > Hobby i Czas wolny > Czym jest Graffiti?

Czym jest Graffiti?

Graffiti - StudioangelGraffiti, czyli Street Art. Zarówno kiedyś, jak i teraz malowidła Graffiti posiadają przesłanie ideowe, które miało wzbudzić emocje lub skłonić do działania. O graffiti można orzec wtedy, kiedy w miejscu publicznym miasta namalowane są wizualizacje artystyczne, najczęściej mają charakter zjawiska kulturowego. Dzieje się tak za sprawą własnej potrzeby kształtowania historii, jak również dzielenia się doświadczeniem życiowym. Stworzone prace na ogół miały i mają charakter anonimowy, jednak autorzy chętniej decydują się identyfikować się ze swoją pracą poprzez pseudonim. W czasach, kiedy zapanował pokój i dostatek – Graffiti nadal dotyczy problemów krajowych i świata, ale przez rozwój cywilizacyjny oraz kulturowy istnieje możliwość, aby wykonać Graffiti na zlecenie. Praca może zostać stworzona jako wielkogabarytowy malunek albo zostać zaprojektowana na ścianie wewnątrz lokalu użytkowego albo mieszkania.

Graffiti na zamówienie

Artyści, którzy są doświadczeni w malarstwie są zdolni przełożyć własne umiejętności na dowolny format powierzchni. Pomysł utworzenia firmy sprawującej usługi wykonywania Graffiti jest czymś innowacyjnym. Co jest atrakcyjnego w malowaniu Graffiti? Graffiti jest rzadziej spotykane, a więc jest czymś ciekawszym. Ogromna ilość wizualizacji cyfrowej w sieci albo telewizji zmniejsza wartość treści graficznej. W stosunku do Graffiti jest całkowicie odmiennie. Dodatkowo prace wyróżnia cechują nasycone kolory, a współczesne prace są trwałe. Wykorzystanie nowoczesnych technik UV lub 3D nadaje unikalny efekt – http://nietak.eu.

Graffiti dla dzieci oraz dorosłych

Rodzice z dziećmi biorąc udział w warsztatach Graffiti mają okazję do namalowania malowideł artystycznych według własnej inwencji twórczej. Malowanie taty, czy mamy lub zdenerwowanej żaby z pewnością jest nie tylko zabawne, ale będzie sprawiało wiele radości. Tworzenie Graffiti dla znacznej części ludzi jest symboliczne, ale oprócz tego jest wspaniałym pomysłem na spędzanie czasu. Malunki mogą być zrealizowane na wielkim formacie, dzięki temu można całą rodziną poddać się wykonania projektu. Tego typu warsztaty wyszukać można w ofertach agencji artystycznych.

Top